Ubytování v Jizerských horách

Nabízíme 3 apartmány v Josefově Dole se saunou

Rádi vám představujeme naše tři unikátní apartmány, každý s vlastním charakterem a vybavením, aby vaše dovolená v našem penzionu byla nezapomenutelná:

Apartmán Josefův Důl: Pro větší skupiny

Největší apartmán v naší nabídce je ideální pro větší rodiny nebo skupiny. Dvě ložnice s manželskou postelí a palandou, obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a jídelnou. Krbová kamna zajišťují útulnou atmosféru, a pro relaxaci je k dispozici domácí sauna a herní koutek. Lyžárna a kolárna jsou připraveny pro uložení vybavení. Maximální kapacita je 7 osob, TV a internet jsou samozřejmostí. Celková rozloha apartmánu je 80 m2.

Apartmán Antonínov: Pro rodiny s malými dětmi

Mezonetový apartmán, který je ideální pro rodiny s malými dětmi. Nabízí obývací pokoj a samostatnou ložnici v podkroví, kde jsou k dispozici postýlka, dětská židlička a nočník. Kuchyňský kout je plně vybavený a apartmán má také vlastní venkovní posezení s grilem. Maximální kapacita je 4 osoby, a samozřejmostí je TV a internet. Celková rozloha apartmánu je 40 m2.

Apartmán Dolní Maxov: Pro rodiny i páry

Tento mezonetový apartmán je skvělou volbou pro rodiny s dětmi i páry. Disponuje balkonem s výhledem na Tanvaldský Špičák, kuchyňským koutem a možností využití domácí sauny a herny. Venkovní posezení s grilem je připraveno na letní večery. Maximální kapacita je 4 osoby, TV a internet jsou samozřejmostí. Celková rozloha apartmánu je 40 m2.

Vyberte si apartmán, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a zažijte nezapomenutelný pobyt v srdci malebných Jizerských hor.