Apartmán Josefův Důl

Prostorné ubytování pro větší rodiny nebo skupiny

Vstupte do našeho největšího apartmánu – Josefův Důl. Tento prostorný apartmán je ideální pro větší rodiny s dětmi nebo skupiny o maximálním počtu 7 osob. Na ploše 80 m2 se zde snoubí pohodlí, vybavení a krásný výhled.

Ubytování pro více osob

Apartmán zahrnuje dvě ložnice pro optimální komfort. V rodičovské ložnici naleznete manželskou postel, zatímco v dětském pokoji jsou k dispozici palanda a samostatné lůžko. Obytná část je vybavena rozkládacím gaučem s dvojlůžkem (140cm) a je propojena s kuchyňským koutem a velkým jídelním stolem, což vytváří prostor pro společné okamžiky strávené s rodinou nebo přáteli.

Atmosféra krbových kamen

Zajímavým prvkem apartmánu jsou krbová kamna, která dodávají interiéru útulnou atmosféru, zejména v chladnějších měsících. Tato teplá oáza je ideálním místem pro odpočinek po celodenním objevování krás Jizerských hor.

Relaxace a zábava

Pro všechny apartmány je k dispozici hostům domácí finská saunu s přilehlou sprchou, kde si mohou dopřát relaxaci a načerpat energii. Pro děti je připravena herna, která se nachází hned vedle odpočívárny. Zde mohou děti trávit čas, zatímco rodiče si užívají chvíle klidu.

Lyžárna a kolárna – bezpečné uložení vašeho vybavení

Pro lyžaře i cyklisty jsme připravili lyžárnu a kolárnu. Zde můžete bez obav uložit vaše lyže, lyžařské boty, kola a další vybavení. Pro lyžaře je k dispozici sušák na boty, který zajistí, že budou suché a připravené na další den na sjezdovce.

Zarezervujte si nyní svůj pobyt v apartmánu Josefův Důl a užijte si prostorné, pohodlné a zábavné ubytování v nádherném prostředí Jizerských hor. Těšíme se na vás!